top of page

אודות איתן פרץ / מכתבי תודה

תודות

30/04/2014

לאיתן - איש יקר עם יכולות מיוחדות
תודה על האיכפתיות, הזמן, המקצועיות, החיוך!
אין מילים מספיק חזקות להודות לך ולתאר מה אני מרגישה - אז פשוט
תודה בידידות רבה

ברברה

תודה

31/03/2014

שלום איתן !
אני רוצה לספר על בן אדם שמאוד עזר לי מבחינה נפשית ומורלית וידע בדיוק להגיד את הדברים במקום ויחס מדהים שנכנס לי ללב גם כמטפל גם כחבר מאוד נקשרתי אליך ומודה לך, ותמיד ארצה לשמור איתך על קשר .
בברכה אסף פלג

תודה

11/11/2013

איתן יקר
קיבלתי את העבודה בהולנד וטסתי לחברה בצכיה וועכשיו נחתתי שוב בהולנד הכל עבר בשלום.
ההרגשה נפלאה למרות שהיו לי קצת מעידות שם, אבל זה בסדר וזה לגיטימי ואני בדרך הנכונה. הפסקתי עם התרופות לבטן, אני אוכל גבינות כרגיל ומרגיש מבחינה נפשית אפשר להגיד חדש.
אז באמת מגיעות לך אלפי תודות, עזרת לי לעזור לעצמי ואני ממש לא יודע איך להודות לך כי מגיעה לך תודה ענקית.
תודה

יהב

תודה על התהליך

09/06/2013

לאיתן יוני 2013

הגעתי אלייך לאבחון כשאני בצומת חיים מרכזי אליו התנקזו צמתים רבים לא ממומשים. 
ערכת אבחון מדויק להפליא של מצבי נכון להיום בנקודת זמן זו ובהתייחס לאירועים המעצבים, התכונות והאמונות שהובילו אותי למי שאני היום. באבחון ובטיפול עצמו נאמרו הדברים בישירות, ללא כחל ושרק, כך שלא נותר אלא להתמודד עם המצב ולא לסגת למקום המוכר, הידוע - לאזור הנוחות. 

מעניין שהדברים עליהם דיברנו בפגישות, השתקפו בחיי במהלך השבוע שלאחר הפגישה במלוא עוצמתם וחייבו אותי להתמודד ולא לטמון ראשי בחול – כהרגלי עד אותה עת. כאילו היקום זימן לי את אותן סיטואציות כדי שסוף סוף אתמודד איתן, אשחרר אותן וארפא אותן, הסמיכות של אותם אירועים לפגישות ולאמור בהן רק חיזקה אצלי את התחושה שזו הדרך הנכונה.

הטיפול הוא מיוחד במובן הזה שהוא כולל שיחות ממצות ממוקדות וכן טיפול במגע לרבות טיפול אנרגטי. לא היה לי קל בהתחלה במקום הזה, בו הגוף חשוף, הנפש חשופה והפצע פתוח, אך, נוכחתי כי דווקא במקום הזה, בנקודת ההשקה בין הפיזי - נפשי - רוחני, יכול לבוא ריפוי מלא ושלם. יש לציין כי הטיפול הן הפיזי והן הנפשי נעשים באווירה מקבלת, בנתינה אינסופית ברגישות מכילה, ללא שיפוטיות. דרך הטיפול למדתי להכיר את עצמי יותר, לאפשר לעצמי יותר, להרגיש, להציב גבולות, להיות ברגע ההווה והכי חשוב - ליהנות, לבטוח בעצמי ולשחרר אחיזה.

החיים לפעמים מאתגרים אותנו. בכנות מילותיך ובמגעך המרפא גרמת לי להתמודד עם המשקעים, הפחדים הדפוסים עד שלבסוף מגיע המזור, השחרור, ההשלמה, ההכרה ובעקבותיהם הריפוי.

תודה רבה, איתן
אסתר

אתה קוסם!!

12/05/2013

בס"ד
איתן יקר
אני בהיריון ולא יודעת מה לעשות מרוב אושר. אני לא יודעת איך זה פועל אבל זה מדהים שאחרי שנתיים וחצי של נסיונות סרק להיכנס להיריון ולהחזיק היריון בהפריה חוץ גופית ארבעה מפגשים של שיחות וטיפולים שעברתי אצלך הניבו סוף סוף היריון - אתה קוסם!!!
אין לי מילים להודות לך ומאחלת שאלוהים יגמול לך על הטוב שהצלחת לעשות לי ולבעלי
מכל הלב
ענבר

1 / 1

Please reload

אתם מוזמנים לכתוב לי

באמצעות הטופס.

מכתבים שיגעו לליבי יפורסמו בדף זה

bottom of page